skip to Main Content

Millised on rullmassaaži masinad?

Roll Studios on kasutusel Fitnesswell poolt toodetud sertifitseeritud ja auhinnatud rullmassaaži seadmed ning oleme ühtlasi ka ainus Fitnesswell ametlik edasimüüja ja täisteenust pakkuv koostööpartner Eestis.

 

Huvi korral võta meiega ühendust ning vastame meeleldi kõigile Sinu küsimustele aadressil info@rollstudio.ee.

Rullmassaaži tulemused?

Rullmassaaži protseduur ja eelkõige läbitud 10 korra kuur on ennast korduvalt tõestanud ja näidanud ka kui erinevalt see inimestele mõjuda võib. Vastavalt inimese treening- ja toitumiharjumustele annab see võimaluse lisaks kaotada kehalt sentimeetreid, viia kehast välja ebavajalikke mürkaineid, vähendada tselluliiti ning eelkõige vähendada trennijärgseid lihaspingeid.

Siinkohal peab siiski üle kordama, et tulemused on väga individuaalsed, aga kui järgida Roll Studio instruktorite poolseid soovitusi ning järjepidevalt rullmassaaži 10 korra kuur korrektselt lõpuni teha, siis on tulemused üllatavad. Peale kuuri edukat läbimist on võimalik regulaarsete protseduuride jätkamisel neid tulemusi väga lihtsalt ka säilitada.

Mida rullmassaaž teeb?

Lihtsustatult on tegemist lümfimassaažiga, mis aitab leevendada lihaspingeid, väljutada kehast ebavajalikke mürkaineid ning lisaks veel kaotada kehalt sentimeetreid ning vähendada tselluliiti.

 

Paljud kliendid ei tule rullima mitte ainult peale trenni vaid tihtilugu lausa asendavad oma trennipäeva just rullmassaaži protseduuriga lihtsalt sellepärast, et see on nagu lõõgastus ja trenn üheskoos.

 

Mida rullmassaaž endast täpselt kujutab saab detailselt lugeda meie kodulehe alamlehelt: rollstudio.ee/rullmassaaz/

Kaua kestab rullmassaaži protseduur?

Roll Studio rullmassaaži protseduur on kordades tugevam ja tõhusam tavalisest lümfimassaažist. Te saate rullmassaaži masina abil erinevaid poose võttes massaaži kogu kehale aidates oma organismil stimuleerida lümfide tööd ja väljutada organismist mürkaineid.

Rullmassaaž on treening ja lõõgastus kaks ühes. Peale 60 minutilist rullmassaaži protseduuri, mille jooksul saad keskenduda igale lihasgrupile 4 minutit, tunned nagu oleksid lõpetanud ühe hea ja efektiivse treeningu ning samas tunned ka mõnusat lõõgastust, mis virgutab Sinu keha ja vaimu.

PALUN TULGE KOHALE 10 MINUTIT ENNE BRONEERINGU AJA ALGUST!

Juhul, kui te ei saa broneeritud protseduuril osaleda, tuleb see tühistada vähemalt 24 tundi enne protseduuri algust e-maili või telefoni teel!

 • 5 star review  Poleks osanud arvata,et rullmassaaž teeb kehale,organismile ja vaimule nii head tööd. Kōik lihasgripid ja valikud kohad said rullitud. Kindlasti soovitan seda ka teistele huvilistele ja lähen varsti uuesti rullima. Personal oli väga super.

  thumb Remo Markse
  12/21/2017

  5 star review  Täiesti super kogemus! 🙂 Ma olen üks nendest inimestest, kellele ei meeldi massaaž või üldse kontakt võõra inimesega, seega on see rullimine parim lahendus üldse 🙂 Rullides saab ise oma probleemsete kohtadega tegeleda, ise intensiivsust valides ja asendeid muutes jne. Olen vaimustuses ja jätkan rullimist kohe kindlasti. Koht ise ja personal ka 5+ tõesti 😀

  thumb Monika Tuvi
  8/28/2017

  5 star review  Roll Studio pakub külastaja jaoks terviklikku teenust! Kõigepealt on väga lihtne broneerimise süsteem, hea asukoht, soe vastuvõtt ja personaalne teenindus ning väga tõhus protseduur! Suurepärane võimalus võtta, kasvõi otse peale tööd, üks tund iseendale ja lasta rullidel kehale head teha. Interjöör on lõõgastav ning kõik vajalik on samuti kohapeal olemas. Kindlasti soovitan! 🙂

  thumb Lisel Kaup
  4/27/2018
 • 5 star review  Käisin paar päeva tagasi rullmassaaži proovimas ja see oli meeldiv kogemus. Kõikidele, keda kõnetavad sõnad massaaž, kalorite põletamine, lihaspingete vähendamine, lõõgastus, hea enestunne, soovitan #rollstudio juurde rullima pöörduda

  thumb Kairo Kraaner
  9/30/2017

  5 star review  Üllatavate tulemustega esmakordne kogemus! Üldine atmosfäär ja sõbralik keskkond stuudios andsid võimaluse saada osa väga meeldivast protseduurist. Proovides varem massaaze-hooldusi sarnase tulemuse loomiseks, võin öelda et tegu on kliendi jaoks lihtsa ja mugava variandiga. Stuudio on avar ning masinaid mitu - rullima võib minna ka mitmekesi! ??

  thumb Miia-Maria Tints
  9/06/2017

  5 star review  Käisin laupäeval esimest korda. Väga meeldiv interjöör, väga meeldiv ja abistav vastuvõtja, väga meeldiv protseduur ja täna - väga meeldiv pingul näonahk (!!! kui tore !!!) ja veidi valusad käed-jalad 🙂 Mul on tunne, et see tegevus paneb mind peale 10ndat korda end veel väga imeliselt tundma 😀

  thumb Rd Käthlin
  4/29/2018
 • 5 star review  Olin esialgu päris skeptiline RollStudio suhtes, kuid nüüd võtan kõik tagasi, milles kahtlesin. Kui sul on nädalas ikkagi üle 3 trenni, siis rullmassaaž on parim, mida oma lihastele kinkida saad! Väga hea lihashooldus ja pole nii tüütu kui foamrolling....mida on kerge ka vahele jätta, stiilis "ah täna ei viitsi, tahan koju kiiremini". RollStudioga taastun palju kiiremini raskematest trennidest ja ei teki ebameeldivaid lihaspingeid.Väga soovitan kõigile aktiivsematele trennisõpradele! 😉 Boonusena olen märganud ka tselluliidi vähenemist, mis on minu pere puhul geneetiline viga!

  thumb Riina Solomonova
  8/24/2018

  5 star review  Julgen soovitada, oma nahal katsetaud ning tulemus oli üllatav, kuigi alguses olin skeptilie. 1 tund põhjaliku ülitõhusat masaaži on igat oma centi väärt.

  thumb Regina Krukovskaja
  11/28/2017

  5 star review  Tõeliselt mõnus lõõgastus ! Aitäh super teeninduse eest !

  thumb Kristiina Aljasmäe
  3/02/2018

Halb enesetunne peale rullmassaaži?

Vastus peitub endiselt eelkõige allolevas lümfisüsteemi kirjeldavas lõigus, aga väga suurt rolli mängivad ka kliendi enda individuaalsed harjumused näiteks hommikust süüa, vett tarbida ja anda kehale aega uue kogemusega vaikselt harjuda. Roll Studio koolitatud insturktorid on alati saadaval ja abivalmis kui kliendil peaks protseduuri ajal halb hakkama ning kindlasti tuleb alati koheselt sellistest kahtlustest instruktorile märku anda!

 

Rullmassaaž stimuleerib meie lümfisüsteemi ning selle tulemusena kiireneb lümfiringe lausa kümnekordselt. Vabanevad seisma jäänud toksiinid  ja hakkab lõhustuma nahaalune liigne rasvkude. See kõik võib korraga tekitada organismile õrna šoki ja tänu sellele võib kaasneda hetkeline halb enesetunne, mis möödub õnneks kiiresti.

 

Sellepärast kontrollivad Roll Studio instruktorid ka rullmassaaži masinate kiirust, mida klient protseduuri ajal kasutab ning lisaks hoolitseme ka piisava vee tarbimise eest. Masina kiirus seadistatakse personaalselt igale kliendile eraldi võttes arvesse tema varasemaid külastusi ja kehalist aktiivsust.

 

Rullmassaaži vastunäidustused?

Endiselt küsitakse väga palju, mis on rullmassaaži vastunäidustused. Need on tegelikkuses täpselt samad, mis igal teisel massaažil. Meie tutvustame kõiki neid vastunäidustusi igale oma kliendile enne protseduuri algust ja klient allkirjastab ka vastava nõusolekulehe. Kui kliendil tekib kõhklusi või kahtlusi, siis palume enne kindlasti antud teemadel konsulteerida oma arstiga.

Rullmassaaži vastunäidustused on:

 • Äge põletikuline haigus (gripp, palavik)
 • Nakkushaigus (kollatõbi, tuberkuloos jne)
 • Naha- ja/või suguhaigus
 • Äge närvikahjustus (peale traumat või operatsiooni)
 • Värsked haavad, hiljutised verejooksud, veritsemise oht
 • Kasvajad/kasvajakahtlus
 • Kilpnäärmehaigused
 • Afektiivsed psüühilised seisundid (viha, stress, neurosteenia, mutism)
 • Äge neerupuudulikkus
 • Äge maksapuudulikkus
 • Raseduse katkemise oht
 • Äge trauma (luumurd, põrutus, rebend)
 • Suured sünnimärgid või verevalumid masseeritavas piirkonnas
 • Äge südamepuudulikkus (arütmia, infarkt, klapipuudulikkus, südamelihase põletik)
 • Kõrge, ebastabiilne vererõhk
 • Veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas

Millised riided rullmassaaži?

Rullmassaaži jaoks sobivad liibuvad ja sportlikud riided kuid kui ise oma riideid ei soovi kasutada, siis kõik vajalikud riided saab Roll Studios kohapealt. Lisaks anname ka protseduuriks vajaliku joogivee ning mängime head muusikat!

 

Kui soovid vaadata, mis riietuses erinevad kliendid meid külastavad, siis vaata lisaks meie sotsiaalmeedia kanaleid Facebookis ja Instagramis.

Kas rullmassaaži võib tulla rasedana?

Rasedus ei ole haigus ja loomulikult on hea kui keegi Sind vahel masseerib, aga rullmassaaž on kordades tugevam ja tõhusam kui tavamassaaž ning rasedatele Roll Studio antud protseduuri kindlasti ei soovita!

Imetavatele emadele pole rullmassaaž soovituslik, aga see pole ka keelatud. Arvatakse et kuna rullmassaaž paneb mürk- ja jääkained kehast välja liikuma, siis võib see kuidagi ka rinnapiima mõjutada. Roll Studio rullmassaažis käib üsna tihti naisi, kes veel imetavad, aga nemad ei ole meie andmetel täheldanud oma kehas selliseid muutusi. Seega lõpliku otsuse saate vaid Teie ise teha ja lisaks võite alati konsulteerida antud teemal ka oma arstiga.

 

Kui tihti peab käima rullmassaažis?

Roll Studio soovitab oma klientidel parimate tulemuste saamiseks alustada rullmassaaži 10 korralise kuuriga. Antud kuuri ajal on kõige õigem korrata 60 minutilist rullmassaaži protseduuri 2-3 korda nädalas. Kui edaspidi soovite saavutatud tulemusi hoida, siis peaks jätkama 60 minutilise rullmassaaži prtoseduuriga kord nädalas.

 

Rullmassaaž kahekesi?

Eelkõige on rullmassaaži protseduuri ikkagi aeg iseendale lõõgastumiseks ja nautimiseks, aga väga paljud aktiivsed inimesed kasutavad antud aega ka sõbraga jutustamiseks, kolleegid projektide arutamiseks ning emad ja tütred, isad ja pojad lihsalt koos millegi mõnusa nautimiseks.

Selle jaoks, et saada 2 kõrvuti masinat palume Teil broneerida endale 2 protseduuri samale ajale, aga alati võib ka lihtsal kohale jõudes seda võimalust Roll Studio instruktorilt küsida!

Kui soovid näha kuidas see täpsemalt välja võiks näha siis külasta meie sotsiaalmeedia kanaleid Facebookis ja Instagramis.

 

Back To Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close