skip to Main Content

Millised on rullmassaaži masinad?

Roll Studios on kasutusel Fitnesswell poolt toodetud sertifitseeritud ja auhinnatud seadmed. Roll Studio on ainus ametlik Fitnesswell seadmete edasimüüja Eestis. Täisteenust pakkuva ettevõttena tagame mugava, kiire ja innovaatilise lahenduse Teie koju, kontorisse või spordi- ja lõõgastuskeskusesse!

 

Huvi korral võta meiega ühendust ning vastame meeleldi kõigile Sinu küsimustele aadressil info@rollstudio.ee või aadressil fitnesswellworld.com.

Rullmassaaži tulemused?

Rullmassaaži protseduur ja eelkõige läbitud 10 korra kuur on ennast korduvalt tõestanud ja näidanud ka kui erinevalt see inimestele mõjuda võib. Vastavalt inimese treening- ja toitumiharjumustele annab see võimaluse lisaks kaotada kehalt sentimeetreid, viia kehast välja ebavajalikke mürkaineid, vähendada tselluliiti ning eelkõige vähendada trennijärgseid lihaspingeid.

Siinkohal peab siiski üle kordama, et tulemused on väga individuaalsed, aga kui järgida Roll Studio instruktorite poolseid soovitusi ning järjepidevalt rullmassaaži 10 korra kuur korrektselt lõpuni teha, siis on tulemused üllatavad. Peale kuuri edukat läbimist on võimalik regulaarsete protseduuride jätkamisel neid tulemusi väga lihtsalt ka säilitada.

Mida rullmassaaž teeb?

Lihtsustatult on tegemist lümfimassaažiga, mis aitab leevendada lihaspingeid, väljutada kehast ebavajalikke mürkaineid ning lisaks veel kaotada kehalt sentimeetreid ning vähendada tselluliiti.

 

Paljud kliendid ei tule rullima mitte ainult peale trenni vaid tihtilugu lausa asendavad oma trennipäeva just rullmassaaži protseduuriga lihtsalt sellepärast, et see on nagu lõõgastus ja trenn üheskoos.

 

Mida rullmassaaž endast täpselt kujutab saab detailselt lugeda meie kodulehe alamlehelt: Rullmassaaž

Kaua kestab rullmassaaži protseduur?

Roll Studio rullmassaaži protseduur on kordades tugevam ja tõhusam tavalisest lümfimassaažist. Te saate rullmassaaži masina abil erinevaid poose võttes massaaži kogu kehale aidates oma organismil stimuleerida lümfide tööd ja väljutada organismist mürkaineid.

Rullmassaaž on treening ja lõõgastus kaks ühes. Peale 60 minutilist rullmassaaži protseduuri, mille jooksul saad keskenduda igale lihasgrupile 4 minutit, tunned nagu oleksid lõpetanud ühe hea ja efektiivse treeningu ning samas tunned ka mõnusat lõõgastust, mis virgutab Sinu keha ja vaimu.

PALUN TULGE KOHALE 10 MINUTIT ENNE BRONEERINGU AJA ALGUST!

Juhul, kui te ei saa broneeritud protseduuril osaleda, tuleb see tühistada vähemalt 24 tundi enne protseduuri algust e-maili või telefoni teel!

 •   Tõeliselt mõnus lõõgastus ! Aitäh super teeninduse eest !

  Kristiina Aljasmäe
  3/02/2018

    Superluks! See masin teeb tõesti ära kogu masööri ja spordisaali töö! Annab toonust lihastele (lahkudes oli tunne justkui oleks väikse trenni teinud ja järgmine päev on ikka siit-sealt valus), alandab kaalu (saan kinnitada, kui olen kuuri läbinud :)) ja jõuab tunniga läbi töötada kogu keha! Kuna ma ei ole suur spordiarmastaja ja sõna fitness ei kõneta mind absoluutselt, siis olen nüüd eriti õnnelik, et olen lõpuks leidnud oma spordiala - lazy fitness, mida just need masinad pakuvad!  Lisaks sellele, et masin on hea, on stuudio personal nii sõbralik ja asjalik, et tunned end seal kui vanade heade tuttavate juures. Suur pluss on ka see, et võid rullima minna otse töölt, vajalikud riided ja vesi antakse koha peal! Te lihtsalt peate seda proovima!!! Aitäh Roll Stuudiole, ootan juba järgmist korda 

  Kadri Zirk
  9/28/2017

    Tehtud! Super huvitav kogemus ja kindlasti ei ei jää see esimeseks ega viimaseks korraks:) Teenindus super! Tnx

  Diana Dy Auspere
  1/22/2018
 •   Avastasin, midagi tõeliselt mõnusat 😊Imeilus koht, meeldiv perenaine ja imeline massaaž, midagi nii kehale kui vaimule. Soovitan 😊

  Merilin Sabiin
  8/28/2017

    Käisin laupäeval esimest korda. Väga meeldiv interjöör, väga meeldiv ja abistav vastuvõtja, väga meeldiv protseduur ja täna - väga meeldiv pingul näonahk (!!! kui tore !!!) ja veidi valusad käed-jalad 🙂 Mul on tunne, et see tegevus paneb mind peale 10ndat korda end veel väga imeliselt tundma 😀

  Rd Käthlin
  4/29/2018

    Täiesti super kogemus! 🙂 Ma olen üks nendest inimestest, kellele ei meeldi massaaž või üldse kontakt võõra inimesega, seega on see rullimine parim lahendus üldse 🙂 Rullides saab ise oma probleemsete kohtadega tegeleda, ise intensiivsust valides ja asendeid muutes jne. Olen vaimustuses ja jätkan rullimist kohe kindlasti. Koht ise ja personal ka 5+ tõesti 😀

  Monika Tuvi
  8/28/2017
 •   Ääretult meeldiv, asjalik ja hooliv personal! Ilus-puhas-kõik läbi mõeldud. Super asukoht, tasuta parkimine 😉 ja Sina saad tund aega lebotades ennast ilusamaks ja seega ju ka õnnelikumaks :).Tuult tiibadesse, te väärite parimat! A.

  Ave Kingo
  7/27/2017

    Üllatavate tulemustega esmakordne kogemus! Üldine atmosfäär ja sõbralik keskkond stuudios andsid võimaluse saada osa väga meeldivast protseduurist. Proovides varem massaaze-hooldusi sarnase tulemuse loomiseks, võin öelda et tegu on kliendi jaoks lihtsa ja mugava variandiga. Stuudio on avar ning masinaid mitu - rullima võib minna ka mitmekesi! 🍑🔝

  Miia-Maria Tints
  9/06/2017

    Tere, Olen vaevlenud juba 2 aastat lihasvalude käes ja olen proovinud kõikvõimalike massaaze ja protseduure. Täna käisin esmakordselt RollStudios rull masaazis. Peale protseduuri oli juba tunda suurt leevendust lihastes. Roll Studios sain ise keskenduda rohkem probleemsematele lihastele. Massaaz oli palju intensiivsem kui tavaline massaaz. Soovitan kõigile kes vaevlevad lihasvalude käes!! Samuti on sellel ka palju muud kasulikku pakkuda: Rullmassaaži abil kaotad kaalu ja kehalt sentimeetreid, väheneb tselluliit ja liigne vedelik organismist. Rullmassaaž aitab parandada seedimist ja tõsta lihaste ning naha elastsust. Rullmassaaž viib organismist välja mürk- ja jääkained ning aitab stimuleerida lümfivedeliku voolu. Samuti tunned peale rullmassaaži protseduuri mõnusat lõõgastust ning head enesetunnet.

  Roland Lao
  7/31/2017

Halb enesetunne peale rullmassaaži?

Vastus peitub endiselt eelkõige allolevas lümfisüsteemi kirjeldavas lõigus, aga väga suurt rolli mängivad ka kliendi enda individuaalsed harjumused näiteks hommikust süüa, vett tarbida ja anda kehale aega uue kogemusega vaikselt harjuda. Roll Studio koolitatud insturktorid on alati saadaval ja abivalmis kui kliendil peaks protseduuri ajal halb hakkama ning kindlasti tuleb alati koheselt sellistest kahtlustest instruktorile märku anda!

 

Rullmassaaž stimuleerib meie lümfisüsteemi ning selle tulemusena kiireneb lümfiringe lausa kümnekordselt. Vabanevad seisma jäänud toksiinid  ja hakkab lõhustuma nahaalune liigne rasvkude. See kõik võib korraga tekitada organismile õrna šoki ja tänu sellele võib kaasneda hetkeline halb enesetunne, mis möödub õnneks kiiresti.

 

Sellepärast kontrollivad Roll Studio instruktorid ka rullmassaaži masinate kiirust, mida klient protseduuri ajal kasutab ning lisaks hoolitseme ka piisava vee tarbimise eest. Masina kiirus seadistatakse personaalselt igale kliendile eraldi võttes arvesse tema varasemaid külastusi ja kehalist aktiivsust.

Rullmassaaži vastunäidustused?

Endiselt küsitakse väga palju, mis on rullmassaaži vastunäidustused. Need on tegelikkuses täpselt samad, mis igal teisel massaažil. Meie tutvustame kõiki neid vastunäidustusi igale oma kliendile enne protseduuri algust ja klient allkirjastab ka vastava nõusolekulehe. Kui kliendil tekib kõhklusi või kahtlusi, siis palume enne kindlasti antud teemadel konsulteerida oma arstiga.

Rullmassaaži vastunäidustused on:

 • Äge põletikuline haigus (gripp, palavik)
 • Nakkushaigus (kollatõbi, tuberkuloos jne)
 • Naha- ja/või suguhaigus
 • Äge närvikahjustus (peale traumat või operatsiooni)
 • Värsked haavad, hiljutised verejooksud, veritsemise oht
 • Kasvajad/kasvajakahtlus
 • Kilpnäärmehaigused
 • Afektiivsed psüühilised seisundid (viha, stress, neurosteenia, mutism)
 • Äge neerupuudulikkus
 • Äge maksapuudulikkus
 • Raseduse katkemise oht
 • Äge trauma (luumurd, põrutus, rebend)
 • Suured sünnimärgid või verevalumid masseeritavas piirkonnas
 • Äge südamepuudulikkus (arütmia, infarkt, klapipuudulikkus, südamelihase põletik)
 • Kõrge, ebastabiilne vererõhk
 • Veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas

Millised riided rullmassaaži?

Rullmassaaži jaoks sobivad liibuvad ja sportlikud riided kuid kui ise oma riideid ei soovi kasutada, siis kõik vajalikud riided saab Roll Studios kohapealt. Lisaks anname ka protseduuriks vajaliku joogivee ning mängime head muusikat!

 

Kui soovid vaadata, mis riietuses erinevad kliendid meid külastavad, siis vaata lisaks meie sotsiaalmeedia kanaleid Facebookis ja Instagramis.

Kas rullmassaaži võib tulla rasedana?

Rasedus ei ole haigus ja loomulikult on hea kui keegi Sind vahel masseerib, aga rullmassaaž on kordades tugevam ja tõhusam kui tavamassaaž ning rasedatele Roll Studio antud protseduuri kindlasti ei soovita!

Imetavatele emadele pole rullmassaaž soovituslik, aga see pole ka keelatud. Arvatakse et kuna rullmassaaž paneb mürk- ja jääkained kehast välja liikuma, siis võib see kuidagi ka rinnapiima mõjutada. Roll Studio rullmassaažis käib üsna tihti naisi, kes veel imetavad, aga nemad ei ole meie andmetel täheldanud oma kehas selliseid muutusi. Seega lõpliku otsuse saate vaid Teie ise teha ja lisaks võite alati konsulteerida antud teemal ka oma arstiga.

Kui tihti peab käima rullmassaažis?

Roll Studio soovitab oma klientidel parimate tulemuste saamiseks alustada rullmassaaži 10 korralise kuuriga. Antud kuuri ajal on kõige õigem korrata 60 minutilist rullmassaaži protseduuri 2-3 korda nädalas. Kui edaspidi soovite saavutatud tulemusi hoida, siis peaks jätkama 60 minutilise rullmassaaži prtoseduuriga kord nädalas.

Rullmassaaž kahekesi?

Eelkõige on rullmassaaži protseduuri ikkagi aeg iseendale lõõgastumiseks ja nautimiseks, aga väga paljud aktiivsed inimesed kasutavad antud aega ka sõbraga jutustamiseks, kolleegid projektide arutamiseks ning emad ja tütred, isad ja pojad lihsalt koos millegi mõnusa nautimiseks.

Selle jaoks, et saada 2 kõrvuti masinat palume Teil broneerida endale 2 protseduuri samale ajale, aga alati võib ka lihtsal kohale jõudes seda võimalust Roll Studio instruktorilt küsida!

Kui soovid näha kuidas see täpsemalt välja võiks näha siis külasta meie sotsiaalmeedia kanaleid Facebookis ja Instagramis.

Back To Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close