skip to Main Content

Millised on rullmassaaži masinad?

Roll Studios on kasutusel Fitnesswell poolt toodetud sertifitseeritud ja auhinnatud seadmed. Roll Studio on ainus ametlik Fitnesswell seadmete edasimüüja Eestis. Täisteenust pakkuva ettevõttena tagame mugava, kiire ja innovaatilise lahenduse Teie koju, kontorisse või spordi- ja lõõgastuskeskusesse!

 

Huvi korral võta meiega ühendust ning vastame meeleldi kõigile Sinu küsimustele aadressil info@rollstudio.ee või aadressil fitnesswellworld.com.

Rullmassaaži tulemused?

Rullmassaaži protseduur ja eelkõige läbitud 10 korra kuur on ennast korduvalt tõestanud ja näidanud ka kui erinevalt see inimestele mõjuda võib. Vastavalt inimese treening- ja toitumiharjumustele annab see võimaluse lisaks kaotada kehalt sentimeetreid, viia kehast välja ebavajalikke mürkaineid, vähendada tselluliiti ning eelkõige vähendada trennijärgseid lihaspingeid.

Siinkohal peab siiski üle kordama, et tulemused on väga individuaalsed, aga kui järgida Roll Studio instruktorite poolseid soovitusi ning järjepidevalt rullmassaaži 10 korra kuur korrektselt lõpuni teha, siis on tulemused üllatavad. Peale kuuri edukat läbimist on võimalik regulaarsete protseduuride jätkamisel neid tulemusi väga lihtsalt ka säilitada.

Mida rullmassaaž teeb?

Lihtsustatult on tegemist lümfimassaažiga, mis aitab leevendada lihaspingeid, väljutada kehast ebavajalikke mürkaineid ning lisaks veel kaotada kehalt sentimeetreid ning vähendada tselluliiti.

 

Paljud kliendid ei tule rullima mitte ainult peale trenni vaid tihtilugu lausa asendavad oma trennipäeva just rullmassaaži protseduuriga lihtsalt sellepärast, et see on nagu lõõgastus ja trenn üheskoos.

 

Mida rullmassaaž endast täpselt kujutab saab detailselt lugeda meie kodulehe alamlehelt: Rullmassaaž

Kaua kestab rullmassaaži protseduur?

Roll Studio rullmassaaži protseduur on kordades tugevam ja tõhusam tavalisest lümfimassaažist. Te saate rullmassaaži masina abil erinevaid poose võttes massaaži kogu kehale aidates oma organismil stimuleerida lümfide tööd ja väljutada organismist mürkaineid.

Rullmassaaž on treening ja lõõgastus kaks ühes. Peale 60 minutilist rullmassaaži protseduuri, mille jooksul saad keskenduda igale lihasgrupile 4 minutit, tunned nagu oleksid lõpetanud ühe hea ja efektiivse treeningu ning samas tunned ka mõnusat lõõgastust, mis virgutab Sinu keha ja vaimu.

PALUN TULGE KOHALE 10 MINUTIT ENNE BRONEERINGU AJA ALGUST!

Juhul, kui te ei saa broneeritud protseduuril osaleda, tuleb see tühistada vähemalt 24 tundi enne protseduuri algust e-maili või telefoni teel!

 •   Rullmassaaž on hea vaheldus ja lõdvestus intensiivsete trennide vahel! 😊Pärast rullimist on keha alati pehme ja soojust täis! Sõbralik kuid personaalne teenindus annab positiivse meeleolu ning hubane salong kutsub alati tagasi! 😍 Soovitan julgelt kõigil rullima minna!

  Kristin Kongi
  1/17/2019

    Mulle väga meeldis! Sellel on mitu head omadust ja ma tõesti tundsin, et see töötab� Soovitan kõigile:)

  Endla Vaher
  9/22/2017

    Külastan alati pärast pikemaid jookse, et vabaneda lihasvaludest ja ennetada jalakrampe. Massaaži mõju avaldub mõned päevad pärast protseduuri. Siis on nahk eriti siidine ja trennist tulenevad lihasvalud kadunud.

  Kaisa Liiv
  10/09/2018
 •   Suurepärane kogemus,treening ja massaaž ühes. Väga hubane keskkond ja super personal. Soovitan kindlasti teistelegi proovima minna,ei kahetse 🙂

  Danver Kruus
  8/09/2017

    Olin esialgu päris skeptiline RollStudio suhtes, kuid nüüd võtan kõik tagasi, milles kahtlesin. Kui sul on nädalas ikkagi üle 3 trenni, siis rullmassaaž on parim, mida oma lihastele kinkida saad! Väga hea lihashooldus ja pole nii tüütu kui foamrolling....mida on kerge ka vahele jätta, stiilis "ah täna ei viitsi, tahan koju kiiremini". RollStudioga taastun palju kiiremini raskematest trennidest ja ei teki ebameeldivaid lihaspingeid.Väga soovitan kõigile aktiivsematele trennisõpradele! 😉Boonusena olen märganud ka tselluliidi vähenemist, mis on minu pere puhul geneetiline viga!

  Riina Solomonova
  8/24/2018

    Rullmassaaz oli minujaoks esmakordne kogemus, jäin protseduuriga väga rahule. Seansi ajal sain läbi töötada erinevad kehaosad ja aimu oma keha probleemsetest piirkondadest. Massaazi järgselt tundsin paremat vedeliku liikumist kehas ja pingetest vabanemist. Personal oli väga abivalmis ja küsimuste korral aitas koheselt. Soovitan kõigil proovida ja selles ise veenduda.

  Fredi Jaaska
  8/29/2017
 •   Väga omamoodi massaaži kuid samas ka trenni kogemus. Algselt võibolla tundus et mis seal ikka, natuke liigutad kaasa ja saad oma lihasgrupid läbi muditud ja tunned ennast lõdvestatult. Kuid tegelikult ikka oma positsiooni hoidmine ja kaasa liigutamine, et rull efektiivselt kogu piirkonna läbi saaks töötatud oli omamoodi ületus, mitte nüüd küll raske aga oodatust veidi tegusam kui välja paistis ja mis kõige tähtsam - nö nauditavam 😉 . Oli ka paar lihasgruppi mis esialgse kokku puute puhul olid veidi hellad ja naerma ajavad, et sai ka omaette itsitatud veidi 😀 . Pärast sessiooni oli enesetunne suurepärane, esimese asjana muidugi otsejoones wc'sse peale riiete vahetust kuna olin valmistunud ja tegelenud pool päeva vedeliku tarbimisega ja teie armsa Devini vee tarbinud, aga mis põhilisem, tundsin, et keha on mõnusalt lõdvestunud kuid samas oleks ka füüsilist teinud, mida oli tunda järgmine päev ärgates - kerge trenn ja massaaž käsikäes 😉 .Tänan studio peret ainulaadse kogemuse eest, väga titi-miti ja muidugi külastan teid jälle!

  Rolf Vilu
  10/29/2017

    Ehe näide suurepärasest teenindusest ja hubasest keskkonnast. Peale rullimist oli mõnusalt pehme olla. Super! 😉

  Rivo Kauge
  12/31/2017

    Üllatavate tulemustega esmakordne kogemus! Üldine atmosfäär ja sõbralik keskkond stuudios andsid võimaluse saada osa väga meeldivast protseduurist. Proovides varem massaaze-hooldusi sarnase tulemuse loomiseks, võin öelda et tegu on kliendi jaoks lihtsa ja mugava variandiga. Stuudio on avar ning masinaid mitu - rullima võib minna ka mitmekesi! 🍑🔝

  Miia-Maria Tints
  9/06/2017

Halb enesetunne peale rullmassaaži?

Vastus peitub endiselt eelkõige allolevas lümfisüsteemi kirjeldavas lõigus, aga väga suurt rolli mängivad ka kliendi enda individuaalsed harjumused näiteks hommikust süüa, vett tarbida ja anda kehale aega uue kogemusega vaikselt harjuda. Roll Studio koolitatud insturktorid on alati saadaval ja abivalmis kui kliendil peaks protseduuri ajal halb hakkama ning kindlasti tuleb alati koheselt sellistest kahtlustest instruktorile märku anda!

 

Rullmassaaž stimuleerib meie lümfisüsteemi ning selle tulemusena kiireneb lümfiringe lausa kümnekordselt. Vabanevad seisma jäänud toksiinid  ja hakkab lõhustuma nahaalune liigne rasvkude. See kõik võib korraga tekitada organismile õrna šoki ja tänu sellele võib kaasneda hetkeline halb enesetunne, mis möödub õnneks kiiresti.

 

Sellepärast kontrollivad Roll Studio instruktorid ka rullmassaaži masinate kiirust, mida klient protseduuri ajal kasutab ning lisaks hoolitseme ka piisava vee tarbimise eest. Masina kiirus seadistatakse personaalselt igale kliendile eraldi võttes arvesse tema varasemaid külastusi ja kehalist aktiivsust.

Rullmassaaži vastunäidustused?

Endiselt küsitakse väga palju, mis on rullmassaaži vastunäidustused. Need on tegelikkuses täpselt samad, mis igal teisel massaažil. Meie tutvustame kõiki neid vastunäidustusi igale oma kliendile enne protseduuri algust ja klient allkirjastab ka vastava nõusolekulehe. Kui kliendil tekib kõhklusi või kahtlusi, siis palume enne kindlasti antud teemadel konsulteerida oma arstiga.

Rullmassaaži vastunäidustused on:

 • Äge põletikuline haigus (gripp, palavik)
 • Nakkushaigus (kollatõbi, tuberkuloos jne)
 • Naha- ja/või suguhaigus
 • Äge närvikahjustus (peale traumat või operatsiooni)
 • Värsked haavad, hiljutised verejooksud, veritsemise oht
 • Kasvajad/kasvajakahtlus
 • Kilpnäärmehaigused
 • Afektiivsed psüühilised seisundid (viha, stress, neurosteenia, mutism)
 • Äge neerupuudulikkus
 • Äge maksapuudulikkus
 • Raseduse katkemise oht
 • Äge trauma (luumurd, põrutus, rebend)
 • Suured sünnimärgid või verevalumid masseeritavas piirkonnas
 • Äge südamepuudulikkus (arütmia, infarkt, klapipuudulikkus, südamelihase põletik)
 • Kõrge, ebastabiilne vererõhk
 • Veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas

Millised riided rullmassaaži?

Rullmassaaži jaoks sobivad liibuvad ja sportlikud riided kuid kui ise oma riideid ei soovi kasutada, siis kõik vajalikud riided saab Roll Studios kohapealt. Lisaks anname ka protseduuriks vajaliku joogivee ning mängime head muusikat!

 

Kui soovid vaadata, mis riietuses erinevad kliendid meid külastavad, siis vaata lisaks meie sotsiaalmeedia kanaleid Facebookis ja Instagramis.

Kas rullmassaaži võib tulla rasedana?

Rasedus ei ole haigus ja loomulikult on hea kui keegi Sind vahel masseerib, aga rullmassaaž on kordades tugevam ja tõhusam kui tavamassaaž ning rasedatele Roll Studio antud protseduuri kindlasti ei soovita!

Imetavatele emadele pole rullmassaaž soovituslik, aga see pole ka keelatud. Arvatakse et kuna rullmassaaž paneb mürk- ja jääkained kehast välja liikuma, siis võib see kuidagi ka rinnapiima mõjutada. Roll Studio rullmassaažis käib üsna tihti naisi, kes veel imetavad, aga nemad ei ole meie andmetel täheldanud oma kehas selliseid muutusi. Seega lõpliku otsuse saate vaid Teie ise teha ja lisaks võite alati konsulteerida antud teemal ka oma arstiga.

Kui tihti peab käima rullmassaažis?

Roll Studio soovitab oma klientidel parimate tulemuste saamiseks alustada rullmassaaži 10 korralise kuuriga. Antud kuuri ajal on kõige õigem korrata 60 minutilist rullmassaaži protseduuri 2-3 korda nädalas. Kui edaspidi soovite saavutatud tulemusi hoida, siis peaks jätkama 60 minutilise rullmassaaži prtoseduuriga kord nädalas.

Rullmassaaž kahekesi?

Eelkõige on rullmassaaži protseduuri ikkagi aeg iseendale lõõgastumiseks ja nautimiseks, aga väga paljud aktiivsed inimesed kasutavad antud aega ka sõbraga jutustamiseks, kolleegid projektide arutamiseks ning emad ja tütred, isad ja pojad lihsalt koos millegi mõnusa nautimiseks.

Selle jaoks, et saada 2 kõrvuti masinat palume Teil broneerida endale 2 protseduuri samale ajale, aga alati võib ka lihtsal kohale jõudes seda võimalust Roll Studio instruktorilt küsida!

Kui soovid näha kuidas see täpsemalt välja võiks näha siis külasta meie sotsiaalmeedia kanaleid Facebookis ja Instagramis.

Back To Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close